Haftaiçi Çalışma Saatlerimiz : 11:00-18:00
0530 323 0302

Hakkımda

İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında Üroloji uzmanlık eğitimimi aldım. Üroloji Bilim dalının en önemli hocalarından mesleki eğitim yanında cerrahinin incelikleri, hastaya ve hastalıklara yaklaşım konusunda çok önemli deneyimler edindim.

Bu deneyimlere ilaveten yurtdışı deneyim ve cerrahi teknik konusunda edindiğim bilgilerimi yıllardır asistan ,uzman ve öğretim üyelerine aktarmaya çalışıyorum. Bu şekilde , özellikle Prostat kanseri ve mesane tümörleri hastalıklarında ürolojik kanser cerrahisi tekniklerinin  günümüzde  yurdun birçok bölgesinde  uygulanabilir olmasından mutluluk duyuyorum .

Ülkemizde Yüksek Öğretim Kurulu tarafından da onaylanan İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi  bünyesinde  başkanı olduğum Üroloji Anabilim Dalı altında  Türkiye’de ilk olan   Ürolojik Onkoloji Bilim Dalını kurdum.

Akademik çalışmalarım arasında  uluslararası index dergilerde yayınlanan   çok sayıda  makale ve bunlara yapılan 450 bilimsel atıf vardır Ulusal dergilerde de çok sayıda bilimsel çalışmalarım mevcuttur.